Strona POKAZOWA. Chcesz ją kupić? Napisz do nas: info@colorpeak.co.uk

Refleksologia

Twarzy i głowy
Refleksologia twarzy i głowy zaprezentowana na lewym profilu mężczyzny poprzez masaż obszaru pomiędzy uchem a lewym okiem

Refleksologia

Twarzy i głowy
Refleksologia twarzy i głowy, widok na masaż z lewego profilu głowy modelki

Twarz

Stymulowanie punktów odruchowych i stref na twarzy oddziałuje na centralny układ nerwowy, emocjonalny i hormonalny równoważąc pracę wszystkich narządów wewnętrznych.

Głowa

Refleksologia głowy nie tylko uwalnia od bólu ale również poprawia nastrój i łagodzi stres. Podobnie jak refleksologia dłoni i stóp wprowadza organizm w stan odprężenia.

Twarz jest zwierciadłem naszego usposobienia oraz zdrowia

Refleksologia twarzy i głowy jest jedną z form terapii pozwalającą na doprowadzenie organizmu do stanu równowagi i uzyskanie zdrowia fizycznego.
Refleksologia twarzy i głowy zaprezentowana poprzez zaznaczenie obszarów masażu na lewej stronie twarzy modelki patrzącej na wprost

Masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, wyślij email bądź zadzwoń.

Jak działa refleksologia twarzy i głowy?

Twarz i głowa mają nieskończoną ilość zakończeń nerwowych, bogatą sieć naczyń krwionośnych i mięśni, przez co stanowią bardzo wrażliwą i delikatną część naszego ciała.

Z medycznego punktu widzenia masując twarz i głowę – poprawiamy ukrwienie w tym obszarze, rozluźniamy napięte mięśnie twarzy i szyi, odprowadzamy limfę do naczyń chłonnych oraz pobudzamy zakończenia nerwowe.

Refleksologia twarzy sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się młodziej. Twarz uzyska zdrowy i promienny wygląd, a ciało pozbędzie się konkretnych dolegliwości. Zabieg jest bardzo przyjemny i głęboko relaksujący.

Równowaga organizmu

Refleksologia twarzy i głowy jest jedną z form terapii pozwalającą na doprowadzenie organizmu do stanu równowagi. Poprawi również wygląd skóry, likwidując obrzęki oraz pobudzi ukrwienie.

Samopoczucie

Jest bardzo skuteczna w łagodzeniu bólów głowy, zmęczenia, depresji i bezsenności. Poprawia nastrój, wycisza emocje i lęki, odstresowuje. Poprawia koncentrację i zdolności zapamiętywania, dodaje energii.

Narządy wewnętrzne

Poprzez stymulowanie punktów odruchowych i stref na twarzy oddziałuje na centralny układ nerwowy, emocjonalny i hormonalny równoważąc pracę wszystkich narządów wewnętrznych.

Krążenie

Dodatkowo terapia poprawia krążenie krwi i limfy w wyniku czego każda komórka skóry zostaje pobudzona do pracy i regeneracji, działa również relaksująco i odmładzająco na cały organizm.